У Львові відкриють музей шоколаду

20 березня у Львові відкриють музей шоколаду. Такий заклад кілька років уже працює у Сімферополі. А львівський стане першим в Україні стаціонарним музеєм. Установу відкриють за підтримки Львівського історичного музею. Він постане в його приміщенні. У музеї шоколаду представлятимуть історію шоколадних традицій Львова.

Відвідувачі музею зможуть ознайомитися з історією шоколаду чотирма мовами:  українською, англійською, польською та російською.

Також гості дізнаються про сучасну технологію виробництва цього продукту, відвідають унікальну виставку шоколадних фігур: Колізей, Парламент в Лондоні, Пізанську та Ейфелеві вежі, Херсонес, Андріївську церкву… Кожен гість музею особисто продегустує різні сорти шоколаду за філіжанкою кави і переглядом тематичного кіно.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася ХХІ сесія Золочівської міської ради

16 березня 2012 року відбулася ХХІ сесія Золочівської міської ради. На сесії було заслухано звіт  директора МКП «Спорт для всіх» про реконструкцію нежитлового приміщення на вул. Б.Хмельницького, 1 в м. Золочеві. Окрім цього депутати слухали звіт міського голови Золочева Ігора Гринькова про роботу виконавчого комітету Золочівської міської ради за 2011 […]