З глибоким сумом повідомляємо, що 28 жовтня 2024 року на 69 році життя відійшов у засвіти Петренко Іван Михайлович.
Іван Михайлович був людиною щирої душі, яка своїм теплом, добром і мудрістю залишила незабутній слід у серцях близьких та всіх, хто мав щастя його знати. Він був відданим родині, другом, наставником і справжнім прикладом людяності.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Світла пам’ять про Івана Михайловича назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.
Панахида відбудеться 28 жовтня 2024 року о 18:00 у капличці церкви «Всіх святих землі Української» (зал для прощальної церемонії) на вулиці Коновальця (колишня вул. Ак. Павлова) у місті Золочів. Похоронна церемонія відбудеться 29 жовтня о 12:00.


