Школярі провели флешмоб із використанням пластикових кришечок (відео)

serseДітвора на подвір’ї Золочівської загальноосвітньої школи №2 із пластикових кришечок виклала серце, дерево та тризуб.

Мета флешмобу не лише зібрати кришечки на виготовлення протезів для поранених бійців АТО, але й вберегти природу від забруднення пластиковими відходами, в даному випадку кришечками, які часто потрапляють не на переробку, а просто викидаються. Саме тому було викладено серце, що символізує – благодійність та добро, дерево – екологію та тризуб –  герб України.

Нагадаємо, що пункт прийому кришечок у м.Золочів знаходиться по вулиці Рєпіна, 1 (магазин “Квест”, інформаційний портал “Золочів.нет”).

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій

10 жовтня 2015 року Львівський обласний центр зайнятості спільно з Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та Національним університетом “Львівська політехніка” проводять масовий захід Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій. Учні випускних класів матимуть змогу ознайомитися з навчальними закладами м.Львова та можливостями здобуття професій […]