15 жовтня зранку росіяни завдали ракетного удару по одній з громад Київської області. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
“‼️ Звертаюся до киян та жителів області. Після підступного обстрілу об’єкту енергетичної інфраструктури на Київщині, маємо серйозні наслідки, але їх можна мінімізувати. Все, що необхідно – сьогодні максимально раціонально підійти до споживання електроенергії. Це дозволить пройти ці труднощі усім нам менш помітно. Але, якщо цієї поради не дотриматися, матимемо ускладнення і доведеться знову діставати свічки та отримувати всі супутні з відсутністю електрики наслідки.⏰ Тому, моє звернення абсолютно просте: жителі Києва та Київщини, будь ласка, сьогодні максимально обмежте використання електроенергії з 17 до 23 години. І все буде добре. Сьогодні це наш фронт в тилу”, – повідомляє Олексій Кулеба.
“Київщина! Ракетний удар по одній із громад області. Усі служби працюють, рятувальники на місці. Попередньо без жертв. Залишайтеся в укриттях до відбою тривоги.Не фіксуйте місце влучання та не викладайте фото й відео до мереж”, – повідомляє Олексій Кулеба.
Нагадаємо, що станом на 7:11 тривогу було оголошено в усіх областях, окрім окупованого Криму.



