Верховний Суд поставив крапку у справі про катування чоловіком своєї дружини

Ідеться про 44-річного мешканця смт. Красне (Буський район), який ще у липні 2018 року катував свою 35-річну дружину. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Прокуратури Львівської області.

“Зокрема 20.07.18 з 22.00 до 5.00 наступного дня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчиняв насильство щодо дружини: наносив численні побої кулаками та битою, погрожував ножем, забороняв сходити в туалет, погрожував вивести в ліс та волочив за волосся.

Його дії було кваліфіковано за ч.1 ст.127 КК України (умисне заподіяння сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом нанесення побоїв та інших насильницьких дій з метою примусити останню вчинити дії, що суперечать її волі, а також з метою її залякування).

Тоді прокурори Радехівської місцевої прокуратури наполягали на реальній мірі покарання і вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним та засуджено до 2 років позбавлення волі, проте, незважаючи на тяжкість скоєного злочину та суспільну небезпеку, яку він становить, чоловіка звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном 2 роки (відповідно до ст.75 КК України).

Насильнику і цей вирок здався занадто суворим, а от прокурорам – навпаки. Відтак до Львівського апеляційного суду надійшло дві скарги: від захисника про виправдання, а від прокурорів – про призначення такого покарання, на яке заслуговує насильник.

У лютому 2020 року прокурори виграли апеляцію – ув’язнення терміном на 2 роки для зловмисника, що знову ж таки не влаштувало ні підсудного, ні його адвоката.

І от у липні цього року Верховний Суд України поставив у цій справі крапку. Вирок – 2 роки ув’язнення.

Шлях був довгий, але результат того вартий – прокурорами в усіх судових інстанціях доведено вину чоловіка і найближчі 2 роки він проведе за ґратами”, – інформує пресслужба Прокуратури Львівської області.

!!! Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відомі такі факти, негайно звертайтесь у поліцію за телефоном «102» або на національну «гарячу лінію» з протидії насильству 1547. Не мовчіть!

Next Post

Поліцейські Зборівщини виявили у жителя району цілий арсенал вибухівки, набоїв та холодної зброї (відео)

55-річному «колекціонерові» загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. Про це інформують у поліції Тернопільської області. “У ході проведення заходів під умовною назвою «Зброя та вибухівка» оперативні служби нашого відділення отримали інформацію про те, що 55-річний житель одного з сіл району може зберігати у себе заборонені предмети, – розповів […]