У Золочеві відзначили 101-річницю ЗУНР (відео)

1 листопада 2019 року біля пам’ятного хреста «Борцям за волю України» у місті Золочів відбулися заходи з нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення ЗУНР.

Духовенство у спільній екуменічній молитві згадали світлу пам’ять усіх Героїв, які загинули за волю і незалежність України. З виступом до присутніх звернувся о. Юрій Галабуда.

У заходах взяли участь військовослужбовці, колективи організацій району, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість, які прийшли вшанувати учасників національно-визвольних змагань.

Продовжилися заходи виступом учителя історії Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Володимира Сивака. Учитель історії розповів присутнім про перебування ЗУНР у м. Золочеві.

Закінчилися заходи покладанням лампадок та квіткових композицій в пам’ять про загиблих учасників національно-визвольних змагань та виконанням Маршу української армії «Зродились ми великої години».

Next Post

Продаються цуценята породи хаскі

Доглянуті чистокровні цуценята породи хаскі чекають на свого турботливого господаря! Стосовно детальної інформації запрошуємо телефонувати по номеру: 0962705436 – Юлія. Поділіться цим у соцмережах: