Світлої пам’яті Басараб Ірини Дмитрівни

некролог

Адміністрація та весь колектив ЗДО №7 “Веселка” м. Золочева сумує з приводу непоправної втрати- передчасної смерті багаторічного музичного керівника садочку, відмінника освіти України – Ірини Дмитрівни Басараб.

Скорботна новина страшна, жахлива, несправедлива: перестало битись серце чарівної жінки, дружини та мами. Нехай добрий, світлий спомин про Ірину Дмитрівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх , хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Ірина Дмитрівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна, світла пам’ять нашій колезі. Поділяємо біль та горе родини!

Панахида о 18 год.
Світла пам’ять…

Next Post

Вітання для Лесі Сидорович

ГО “Родинне дерево” вітає з ювілеєм Лесю Сидорович. Прийшла до Вас ця датаВ калиновім намисті гарних літ,Тож наші щирі привітанняУ Ваше свято Ви прийміть:Хай щастя Вам рікою ллється,Добро у хаті хай ведеться.Веселими будьте завжди,Здоров’я міцного з роси й води!Радійте життю, не знаючи бід,На многая, многая, многая літ! Поділіться цим у […]
Вітання