З глибоким сумом повідомляємо, що Красненська громада Золочівського району втратила Захисника України – Михайла Миколайовича Бистрицького. Йому було лише 35 років… Його серце зупинилося у рідній домівці.
Михайло Бистрицький народився 20 листопада 1989 року та проживав у селі Полоничі. Наприкінці 2022 року він став на захист України, вступивши до лав Збройних сил України. Понад півтора року мужньо виконував свій військовий обов’язок у складі десантно-штурмової бригади, служивши кулеметником.
Михайло був не лише відважним воїном, а й доброю, чуйною людиною, яка завжди підтримувала друзів і рідних.
Світла пам’ять Герою! Нехай Господь упокоїть його душу у Царстві Небесному, а рідним подарує сили перенести цю невимовну втрату.
Похорон Героя відбудеться у суботу, 1 березня, о 12:00 у рідному селі Полоничі.


