Карпатська джерельна

ТОВ «Карпатські мінеральні води»

Підприємство «Карпатські мінеральні води» знаходиться на великому Струтинському родовищі підземних прісних вод в екологічному районі Західної України. Струтинське родовище належить до Волино-Подільського артезіанського басейну. Хімічний склад підземних вод належить до гідрокарбонатно-кальцієвого з загальною мінералізацією, що не перевищує 0,7 г/дм3.

Водозабір компанії «Карпатські мінеральні води» представлений двома експлуатаційними свердловинами.

На підприємстві встановлена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів, що демонструє можливість підприємства виробляти продукцію на найвищому рівні (ISO 9001).

Компанія «Карпатські мінеральні води» виробляє свою продукцію на повністю автоматизованому європейському устаткуванні. Зокрема, PET пляшки, в які розливається природна мінеральна вода «Карпатська джерельна» і напої «Соковинка», видуваються на обладнанні всесвітньо відомої французької фірми «SIDEL».

На заводі встановлено три лінії розливу.

У 2007 році в рамках програми модернізації на заводі встановлена сучасна високотехнологічна і повністю автоматизована лінія розливу компанії KHS AG (Німеччина), потужність якої складає до 10 тис. пляшок на годину.

Лінія розливу – це комплексний об’єкт, який складається з дев’яти основних машин й агрегатів, які працюють як одне ціле. Завдяки максимальній автоматизації виробничих процесів ця лінія дає можливість виробляти продукцію об’ємом пляшок від 0,25 л до 2,5 л та включає в себе всі основні функції міні-заводу: від видуву PET пляшок з преформ до виходу готової продукції, упакованої на піддоні і готової до відвантаження.

Особливостями цієї лінії є повна автоматизація всіх основних виробничих процесів:
•    можливість швидкої зміни форматів пляшок (менш ніж за одну годину);
•    дворівневий контроль над усіма процесами за допомогою електронних датчиків, встановлених на кожній машині;
•    можливість контролю операторами машин за всім технологічним процесом – за рахунок подачі всієї інформації на комп’ютери та записуючі пристрої, встановлені на машинах.

На підприємстві акредитована сучасна виробничо-аналітична лабораторія. Кваліфіковані працівники лабораторії визначають фізико-хімічні та мікробіологічні показники мінеральних столових вод і безалкогольних напоїв, а також здійснюють вхідний контроль сировини та матеріалів.

ТОВ «Карпатські мінеральні води» – одне з найкращих підприємств України з виробництва природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. З моменту заснування підприємства була визначена головна мета: рівень підприємства та якість продукції повинні відповідати стандартам європейського рівня. Ідея створення цеху безалкогольних напоїв та розливу мінеральної води виникла ще в 1992 році.

Будівництво цеху було розпочато в 1995 році, монтаж обладнання проводився нашими спеціалістами і представниками Франції та Італії.

Цех з розливу мінеральної води та випуску безалкогольних напоїв було урочисто відкрито 20 серпня 1996 року.

Першою була розлита мінеральна природна столова вода під ТМ «Карпатська Джерельна», яка за оцінкою європейських спеціалістів здобула найвищі бали.

З червня 2002 року цех безалкогольних напоїв Струтинського державного спиртзаводу реорганізовано у завод з виробництва мінеральної води та безалкогольних напоїв «Карпатські Мінеральні Води».

У грудні 2002 року на підприємстві розпочато випуск безалкогольних напоїв під ТМ «Фруктова Джерельна».

У 2003 році підприємство отримало диплом фіналіста регіонального та всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» за мінеральну природну столову воду «Карпатська Джерельна».

З травня 2004 року підприємство почало розливати соковмісні безалкогольні напої, виготовлені з натуральних інгредієнтів, під ТМ «Соковинка».

У 2004 році за обсягами реалізації компанія «Карпатські Мінеральні Води» ввійшла до 15 найкращих підприємств виробників мінеральної води та стала фіналістом регіонального та всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» у номінації продовольчі товари (безалкогольні напої «Соковинка» – апельсин, лимон, персик, яблуко).

У 2004 році філію ТОВ «Карпатські Мінеральні Води» було нагороджено дипломом «Лідер харчової промисловості та переробної промисловості».

У травні 2005 року розпочато роботи з будівництва складу готової продукції та матеріалів. У жовтні 2005 року будівництво складу завершено. Це дозволило підприємству збільшити виробничі потужності.

У 2006-2007 роках проводились роботи з придбання, монтажу і введення в експлуатацію нової більш потужної лінії по розливу мінеральної води німецької фірми «KHS» потужністю 10 тис. пляшок за годину. У вересні 2007 року відбулося урочисте відкриття нової лінії.

У 2008 році підприємство вивело на ринок новий вид продукції – природну питну воду під ТМ «Carpatia».

У цьому ж році було впроваджено у виробництво нові формати продукції, такі як: 0,5 л; 0,6л; 1,25 л; 6,0 л.

Уся продукція сертифікована та має висновки санепідемслужби МОЗ України.

У 2008 році підприємство отримало диплом фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського Конкурсу Якості Продукції «100 кращих товарів України» у номінації продовольчі товари (безалкогольні напої).

ТОВ «Карпатські мінеральні води» оперативно реагує на вимоги ринку, регулярно розширюючи асортимент продукції та збільшуючи обсяги виробництва.

До складу Групи компаній «Карпатські мінеральні води» входять такі підрозділи:

ТОВ «Карпатські мінеральні води», ТОВ «Форвард», ТОВ «Торговий дім «Карпатські мінеральні води».

ТОВ «Карпатські мінеральні води» – одне з найбільших сучасних і ефективних вітчизняних підприємств з виробництва мінеральної води. Виробничий комплекс розташований в екологічно чистому районі, на Струтинському родовищі підземних прісних вод. Вода проходить фільтрацію тільки від механічних домішок, тому до споживачів поступає в первозданній чистоті, повністю зберігаючи свої природні властивості. Підприємство виробляю свою продукцію на повністю автоматизованому європейському устаткуванні, постачальниками якого є всесвітньо відомі лідери виробництва компанії KHS (Німеччина), SIDEL (Франція), BC di Vittorio Macri (Італія). У 2005 році система управління якістю ТОВ «Карпатські мінеральні води» була сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

ТОВ «Форвард» – офіційний дистрибутор продукції компанії «Карпатські мінеральні води» на Західній Україні. Рік заснування – 2003 р.
ТОВ «Форвард» здійснює прямі та непрямі продажі, при цьому у Львові і Тернополі працюють власні регіональні представництва, в решті міст Західної України продажі здійснюються через партнерів.

ТОВ «Форвард» має мережу власних складських приміщень, власний автопарк і відладжену систему логістики.
ТД «Карпатські мінеральні води» – офіційний дистрибутор продукції компанії «Карпатські мінеральні води» в Центральному і Східному регіонах. Рік заснування – 2008 р.
Діяльність ТД «Карпатські мінеральні води» направлена на розширення ринків збуту продукції і зміцнення позицій ТМ у Східній Україні.

Філія ТОВ «Карпатські мінеральні води»
80743, Львівська обл., Золочівський р-н, с. Струтин

Next Post

Спиртзавод

Спиртзавод бере свій початок з 1905 року. За часів Польщі це була невелика ґуральня, у якій виготовляли спирт-сирець із картоплі. У 1970-х роках було збудовано новий завод з сучасною на той час  технічною базою, що дало змогу одержати спирт із зерна і картоплі. Для працівників заводу споруджено спортивно-оздоровчий комплекс, у […]