Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» запрошує на святкування урочистих подій

Наші бенкетні зали дозволяють прийняти 120 осіб у великому залі та 80 гостей у малому залі. Ми гарантуємо Вам бездоганне, уважне обслуговування, смачні страви української та європейської кухні. Жива музика у нашому ресторані стане чудовим доповненням до Вашого свята.
«У Шептицьких» організують для Вас різноманітні святкування, бенкети, обслуговування груп, дитячі бенкети.
Зал ресторану може використовуватись як конференц-зал.
На території готельно-ресторанного комплексу є криті альтанки.
Також ми пропонуємо відпочинок у нашому готелі економ, люкс, напів люкс та сімейного класу. Кваліфікований персонал забезпечить Вам найкращий сервіс.
До Ваших послуг паркінг, виклик таксі, інтернет Wi-Fi, супутникове телебачення. Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (2 на особу) – раз на 2 дні.
Готель-ресторан знаходиться поруч з радіозаводом.
Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» знаходиться у місті Золочеві, на відстані 500 метрів від центру міста та 1 кілометр від Золочівського замку. До ресторану є зручний асфальтований під’їзд.
Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» це двоповерховий будинок: на першому поверсі – ресторан, на другому – готель на 14 номерів.

Контакти: Львівська область, місто Золочів, вул. Кармелюка, 12.
Тел.: +38 096 262 65 80; 067 963 03 50; 067 313 88 30.
in_sheptytsky

 

Next Post

Вітання для Марічки Бонічишин

Святкує 25-річний ювілей Марічка Бонічишин. Дорогу донечку, сестру вітають мама Оля, тато Петро, брат Богдан.Злетіли роки, неначе в сні.Прийшло до Тебе 25-те літо.У цей чудовий і казковий деньМи хочем Тебе щиро привітати.То ж будь щаслива у житті своїм,Хай доля стелиться пахучими квітками.Нехай ніколи на рожевім Твоїм личку,Усмішка мила не зникає.Хай […]