До підрозділу ВВБ при ДПС у Львівській області УВБ ДПС України надходить інформація про вчинення шахрайських дій невідомими особами, котрі представляючись представниками ДПС України, повідомляють про проведення організаційних заходів щодо зустрічі керівників податкових підрозділів з міністром Міністерства доходів та зборів, заплановану на 20 квітня 2013 року, котра відбудеться за адресою м. Київ вул. Володимирська 25.
В зв’язку з чим, пропонують придбати запрошення на даний захід, вартістю від 2300 до 3100 грн., котрі необхідно перерахувати на один з рахунків «Приватбанку».
Золочівська МДПІ застерігає суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних та фізичних осіб від перерахування коштів, оскільки жодних офіційних заходів ДПС України не заплановано, а банківські рахунки належать невідомим суб’єктам.
У випадку надходження такої інформації, просимо негайно інформувати Золочівський РВ УМВСУ у Львівській області за телефоном 102 та сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Золочівської МДПІ за телефоном 7-10-34.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю.


