Зимові канікули рекомендують почати 4 січня

Як “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби після новорічних свят, Кабінет Міністрів запроваджує по всій Україні жорсткий карантин на 17 днів – з 8 по 24 січня 2021 року (включно). Одним із пунктів таких обмежень, на вказаний період, є заборона відвідування закладів освіти будь-якої форми, крім дошкільних та спеціальних (спеціальні школи та навчально-реабілітаційні центри).

Однак, це не означає, що освітній процес має зупинятись. Школи під час локдауну зможуть навчати дітей дистанційно.

“Водночас департамент освіти і науки рекомендує із розумінням та всією відповідальністю поставитися до дотримання запроваджуваних карантинних заходів, адже здоров’я та життя – це найголовніша цінність людини. У зв’язку з цим та з метою скорочення тривалості віддаленого навчання пропонуємо відкоригувати терміни проведення зимових канікул. Вважаємо, що доцільно оголосити зимові канікули не раніше 04.01.2021 року”, – зазначив директор депаратменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Разом з тим нагадуємо, що відповідно до п. 4 ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» структура і тривалість навчального року визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

Next Post

У стаціонарах Львівської області лікують 1571 пацієнта із Covid-19

Як “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, за попередню добу в області коронавірус підтвердили у 389 осіб. Госпіталізували 125 осіб, скерували на самоізоляцію – 648 людей. 140 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 28 – на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 54233 осіб. Померло 1542 людей. Одужали від коронавірусної […]