Звітність по єдиному соціальному внеску та виправлення помилок

Формування та подання звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування визначено Порядком, затвердженим наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. №435 зі змінами.
Роботодавці, які використовують працю найманих працівників на умовах трудового договору (контракту), договору ЦПХ або на інших умовах, зобов`язані формувати та подавати Звіт з ЄСВ протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Слід зауважити, що звітність формується та подається незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам.
У разі виявлення помилки у звіті необхідно до закінчення терміну подання звіту повторно сформувати та подати звіт у повному обсязі до ДФС.
Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, який пройшов всі контролі при завантаженні до Реєстру страхувальників та Реєстру застрахованих осіб.
Якщо помилку виявлено в реквізитах, за винятком сум, після закінчення звітного періоду необхідно подавати скасовуючі документи.
В такому випадку страхувальник повинен сформувати та подати до органу ДФС звіт за місяць, в якому необхідно зробити корегування:
– титульний аркуш з переліком таблиць звіту, які корегуються;

– відповідну таблицю із зазначенням типу форми “скасовуюча” з відомостями, які були помилкові;
– відповідну таблицю із зазначенням типу форми “початкова” із зазначеними правильними відомостями.
При цьому таблиця 6 додатку 4 повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо.
Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні періоди, не може містити таблиць 1-4 додатка 4.
Якщо потрібно лише скасувати відомості, зазначені в таблиці 5 та 7 додатка 4, необхідно подати тільки скасовуючі документи.

Також звертаємо увагу на те, що кожен роботодавець має можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків за своїх працівників. Даною послугою можуть користуватися користувачі веб-порталу ПФУ.
Сервіс є безкоштовним і може бути корисним кожному роботодавцю, як великим корпораціям, так і малому бізнесу.

Звіт з помилками – це відсутність інформації  про стаж та заробіток в облікових картках Ваших працівників.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр) головного
управління Пенсійного фонду України
у Львівській області

Next Post

Вітання для Андрія Фалатовича

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини” вітають Андрія Фалатовича із Днем народження. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, І хай несе Тебе по світу Життя […]