Звіт про суми податкових пільг отримав статус податкової декларації

Буська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2017 року Звіт про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою КМ України від 27.12.2010 №1233 «Про порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг» (далі – Звіт про пільги) отримав статус податкової декларації. Так, згідно з оновленим п.46.1 Податкового кодексу податковою декларацією, серед іншого, вважають і документ, який платник подає до контролюючого органу в строки, установлені законом, на підставі якого відображають обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим і митним законодавством передбачено звільнення платника від обов’язку нарахування та сплати податку й збору. Тож, з цього року Звіт про пільги підпадає під визначення податкової декларації, яку слід подавати щоквартально протягом 40 календарних днів, які настають за останнім календарним днем податкового періоду. За неподання або несвоєчасне подання зазначеного Звіту платник несе відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 170 грн. (а за повторне притягнення до такої відповідальності протягом року – у розмірі 1020 грн.).
Нагадаємо, що відповідно до п.30.1 ПКУ податкова пільга – це передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п.30.2 ПКУ.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Допоможіть знайти зниклого безвісти

УВАГА РОЗШУК! Нетішівським ВП ГУНП у Хмельницькій області розшукується: РІЗНИК В’ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ. 11.02.1978 р.н., житель м. Нетішин, Хмельницької області. Який в лютому 2005 року поїхав на заробітки в Норвегію та з 2009 року зв’язок з ним втратився. На даний час місце знаходження його не відоме. Всім, кому що-небудь відомо про […]