Звільнено командувача Сухопутних військ

Президент Віктор Янукович звільнив з посади командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Відповідний указ розміщений на сайті президента.

Генерал Воробйов займав пост командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з листопада 2009 року.

Народився 25 червня 1961 року в місті Ахалкалакі у Грузії.

У 1982 році закінчив Київське вище загальновійськове командне училище ім. М.Фрунзе.

Офіцерську службу розпочав командиром мотострілецького взводу у Забайкальському військовому окрузі.

З 1984 до 1990 року службу проходив на посадах командира розвідувального взводу, командира мотострілецької роти, начальника штабу — заступника командира мотострілецького батальйону у військових частинах Забайкальського військового округу та Групи радянських військ у Німеччині.

У 1993 році закінчив Військову академію ім. М.Фрунзе. З 1993 до 2002 року службу проходив на посадах начальник штабу — заступника командира мотострілецького полку, командира механізованого полку, командира механізованої бригади, командира механізованої дивізії Прикарпатського військового округу та Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.

Нагороджений орденами Богдана Хмельницького II ст.. та III ст., орденом “За мужність” III ст., багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України та інших силових структур держави.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Кличко поїде в регіони «піднімати людей» на протест

Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що поїде в регіони, щоб закликати людей до спротиву діям влади. Про це він сказав на брифінгу в Штабі національного спротиву, інформує прес-служба УДАРу. «Після того, що відбулося у четвер у парламенті, Україна невдовзі може стати диктаторською країною, і єдиний вихід, щоб уникнути цього […]