Звільнення від оподаткування пенсій

З 01.07.2016 р. наберуть чинності зміни, внесені до Податкового кодексу ( Закон України від 02.06.2016 р. № 1411-VIII), якими звільнено від оподаткування суми пенсій (включаючи суму їх індексації) або щомісячного довічного грошового утримання, якщо їх розмір не перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня звітного податкового року.
Сума перевищення (у 2016 р. — 10740 грн.) підлягатиме оподаткуванню. Водночас зазначене не застосовуватиметься до пенсій, призначених учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Золочівське відділення Буської ОДПІ

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Віктора Пелиха

Пелиха Віктора Михайловича вітають з 30-ти річним ювілеєм батьки, сестра з чоловіком, похресники, племінники, бабусі, рідні та близькі. Три десятки вже є за плечима, Ювілей ще маленький — та все ж Ми вітаєм тебе, любий сину, І здоров’ячка зичим без меж! Щоб чудовим таким залишався, І щоб зважував кожний свій […]