ЗВЕРНЕННЯ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ САМООБОРОНИ ДО ГРОМАДИ РАЙОНУ

samoboronaУ Золочеві, полита весняним дощем, яскраво зеленіє на неспаленій тротилом землі трава, пригріті сонячним теплом, вкриваються молодим листом не посічені осколками мін та снарядів крони дерев. І місто не здригається під артилерійською канонадою.Тут не чути війни.
Але війна – в Україні! Вона на нашій землі! Вулиці нашого міста заповнені військовими. Чи не у кожного з нас, а якщо не у нас, то у наших знайомих на Сході як не син то зять, брат, батько або інший родич чи сусід.І якщо ми можемо ще займатись своїми повсякденними справами то тільки тому, що ВОНИ там, на Сході. Вчорашні менеджери, програмісти, будівельники, бухгалтери і трактористи, що в один момент покинули свої справи та розваги, добру роботу, свої сім’ї та доми та зі зброєю стали на кордоні зла. І ця війна ще не закінчилася. Чи, може, хтось повірив перемир’ю з “путіним”? Або повірив нашому керівництву, яке спершу подбає про кожного солдата, а вже тоді про себе? Бо хто не хоче годувати своє військо, муситиме годувати чужинське.
Тому, якщо ви прийдете до магазину, не пригинаючись під обстрілами, невтискуючись у стіни вцілілих будинків, то не оминайте скриньку для по- жертв. Ці кошти збираються не для Самооборони і не для покупки вишуканих продпайків. На ці кошти закуповується найнеобхідніше – форма, взуття, захисне обладнання, ліки для бійців, надається допомога пораненим. Звіти про використання зібраних коштів регулярно публікуються на сторінці Волонтерської сотні.
І, останнє. Зараз, завдяки “чуйній” опіці над добровольцями, виникли перебої із забезпеченням бійців Правого сектора. В зв’язку з цим із Золочева у п’ятницю, 15.05.2015р. споряджається бус із продовольством. Є потреба у м’ясних консервах, закрутках, продуктах та кондвиробах тривалого зберігання.
Пункти збору – офіс страхової компанії Провідна (вул. Шашкевича,24, 2-й поверх) та монастир о.Василіан, гаражне приміщення.
РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ ! СЛАВА УКРАЇНІ !


Залишити відповідь

Next Post

Цукерберга закликають відкрити офіс Facebook в Україні

Українці в черговий раз хочуть донести до засновника мережі Facebook Марка Цукерберга необхідність відкриття офісу в Україні. Про це пише Ain.ua. У четвер, 14 травня, Марк проводитиме чергову сесію запитань та відповідей (Q & A). “Це можливість для мене почути думку всієї спільноти про те, як нам краще служити вам”, […]