ЗВЕРНЕННЯ ПРОКУРОРА ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

protsakЗ часу проведення Революції Гідності та «Майдану» у м.Києві пройшло більше року. Ті події дали змогу з’ясувати, хто є дійсним патріотом своєї Держави, а хто, внаслідок відсутності твердої громадянської позиції, проявивши малодушність, із використанням свого службового становища, з власної ініціативи чи по вказівці вищого керівництва різними методами сприяв злочинній владі у спробі придушення вільного волевиявлення громадян України та переслідування їх за свою «громадянську» позицію.
На сьогоднішній день правоохоронними органами України розслідувано десятки кримінальних проваджень щодо подій на Майдані. Проводяться відповідні люстраційні перевірки у відповідності до положень Закону України «Про очищення влади».
Разом з тим, і останнім часом у ЗМІ та Інтернет-просторі широко поширюється інформація про протиправні факти використання керівництвом органів влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств і навчальних закладів своїх службових повноважень в політичній боротьбі з громадянами України, які у листопаді – грудні 2013 та січні-лютому 2014 років брали участь у мирних протестах, а також примушування цими особами підлеглих працівників, усупереч їх політичним переконанням, до участі у масових акціях, спрямованих на підтримку «злочинної влади» на так званому «Антимайдані», з якої вбачається, що є вказані негативні явища не оминули і Львівську область.
Так, 09.02.2015 на місцевому Інтернет-порталі «Золочів.нет»розміщено відео «Струтинський спиртзавод звернувся за допомогою до «Правого сектора” та «Самооборони»» (http://zolochiv.net/strutynskyj-spyrtzavod-zvernuvsya-za-dopomohoyu-do-pravoho-sektora-ta-samooborony-video/), де вказано, що попередній керівник Струтинськогомісця провадження діяльності Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» спрямовував підлеглих працівників всупереч їх волі на «антимайдан». На даний час з цього приводу проводиться досудове розслідування.
З огляду на викладене, прокуратура Золочівського району звертається до усіх мешканців району – у разі володіння достовірною інформацією щодо конкретних подібних фактів здійснення конкретними службовими особами підприємств, установ, організацій, в першу чергу державної форми власності (спиртзаводи, газовидобувні підприємства та підприємства з надання громадянам послуг з постачання газу та електроенергії, лісогосподарські, автотранспортні підприємства тощо), а також органів виконавчої влади, місцевого самоврядування впродовж листопада – грудня 2013 та січня-лютого 2014 років протиправного примусового відрядження до м. Києва підлеглих працівників(зокрема, бюджетної сфери – апаратів, структурних підрозділів тощо), студентів учбових закладів та ін., прізвища та імена яких заявникам відомі і які можуть це особисто підтвердити, для безпосередньої участі у так званому «Антимайдані» або інших подібних заходах, прокуратура Золочівського району просить повідомляти про такі факти звертатися наших громадян на її адресу або до Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області.
В той же час вважаю за необхідне роз’яснити, що відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» анонімні звернення розгляду не підлягають, а за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину настає кримінальна відповідальність, передбачена ст.383 КК України.

Прокурор Золочівського району
Радник юстиції Л. Процак


Залишити відповідь

Next Post

Зустріч з учасниками АТО у Бортківській ЗОШ І-ІІ ст.

Життя бурлить. Щодень нові вісті, з глибоким хвилюванням чекаємо вістей зі сходу нашої України, де перебувають наші земляки, які не так давно сиділи за партами Бортківської ЗОШ І-ІІ ст., а сьогодні виконують свій громадянський та військовий обов’язок: Барановський Василь, Семен Юрій, Хай Борис, Волошин Ярослав, Хамула Василь, Машляк Богдан. Жителі […]