Звернення: не виключено, що ситуація у Золочеві є елементом гібридної війни

Голова Золочівської районної ради Олег Банах та голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський звернулися в прокуратуру, СБУ та поліцію з приводу подій, що відбуваються біля кінотеатру у Золочеві.

“Сьогодні наша держава перебуває у стані гібридної війни, яка відображається у різних напрямках: розповсюдження листівок, інформаційної політики, антиукраїнської літератури у навчальних закладах, діяльності Московського Патріархату, роботи диверсійних груп та багато інших проявів у сферах, які нам ще не відомі. Ми не виключаємо, що дана ситуація також є елементом гібридної війни.” – йдеться у зверненні керівників Золочівського району.

Подаємо текст звернення:

Нагадаємо, що після Дня відкритих дверей у кінотеатрі, понеділок 14 травня 2018 року у Золочеві розпочався із нового “кіно”. Із самого ранку на бульварі Сковороди мер встановив палатку з кріслами і прапорами. Молоді особи спортивної зовнішності ламали паркан, як потім виявилося зі слів мера, це його 2 сини. А згодом, Ігор Гриньків почав кувалдою громити стіну. Після такого “дебошу” мер заявив, що оголошує “голодування”.

Також, 16 травня у  студії “Золочів.нет” свою позицію щодо ситуації біля кінотеатру висловили голова Золочівської районної ради Олег Банах, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський та голова Громадської ради при Золочівській РДА Ірина Габрієль. Зокрема громадські організації висловилися проти збурення громади та закликів до ворожнечі.

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: відкриття меморіальної дошки у селі Гологори

17 травня у  селі Гологори проходить відкриття меморіальної дошки полеглому воїну Петру Михайлюку. Поділіться цим у соцмережах: