ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЛІДІЇ КОТЕЛЯК

Голосуймо за волю України!

kotelajk25 травня – це не просто день виборів Президента України. Для кожного українського громадянина цей день дає шанс проголосувати за Волю своєї Батьківщини, оскільки вибори 2014 року зумовлені звільненням нашого суспільства від злочинного режиму олігархічної влади. Весь виборчий процес відбувався в умовах загрози вторгнення в Україну окупаційних військ та саботажу з боку п’ятої колони — сепаратистів. Сотні наших героїв ціною власного життя відстоювали незалежність та цілісність Української держави, як це робили в різні історичні періоди. Як і жертви минулих поколінь, так і наших синів і дочок не мають бути даремними. Кожен із нас повинен усвідомлено розуміти важливість цих виборів, адже мова йде про відновлення в Україні миру та єдності, а також державницького імунітету перед загрозою розкольницьких проявів наших ворогів.
Як народний депутат України, обрана Вами, щоби працювати в парламентській фракції «Батьківщина», хочу навести кілька вагомих аргументів важливості перемоги на цих виборах нашого лідера Юлії Тимошенко.
Наш кандидат у всі часи своєї політичної діяльності залишалась послідовною в питанні євроінтеграційного вектору Української держави. І в цей не легкий час кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко також переконана, що рішення щодо вступу України до Європейського Союзу та Північно-Атлантичного альянсу має ухвалювати не окремий політик, а всі громадяни країни на загальноукраїнському референдумі, з проведенням якого не можна зволікати. Такий референдум забезпечить і цивілізаційний вибір українців, і продемонструє світові спроможність української державної влади приймати ефективні рішення. Юля Тимошенко переконана, що її опонент по виборчій кампанії Петро Порошенко робить велику помилку, відмовляючись від руху до НАТО без врахування громадської думки. На думку лідера «Батьківщини», такі дії даного кандидата свідчать про нехтування принципами демократії. У час, коли Кремль робить все, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні, національний референдум щодо приєднання до ЄС та НАТО сприятиме підтриманню наших цінностей демократії. Тому результат президентських виборів може забезпечити реалізацію такого важливого для українців політичного кроку. Переконана, що ми спільно подолаємо всі перешкоди, щоб проголосувати за рішучого й цілеспрямованого кандидата — Юлію Тимошенко, і цим зірвемо зусилля Володимира Путіна щодо перетворення нашої демократичної країни на васала Росії.
Тому перший свій крок щодо створення захисту нашої державності в нинішній ситуації кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко здійснила, започаткувавши Рух опору. Уже сьогодні в його лави мобілізувалось понад 20 тисяч добровольців.
Наступним крок Юлії Тимошенко, як вже новообраного Президента України, буде діяльність на створенні дієвої та сучасної української армії. На сьогодні — це пріоритетні питання для України в цілому. А наш вибір — це прояв готовності відстояти волю України!
Лідія Котеляк, народний депутат України


Залишити відповідь

Next Post

10 причин проголосувати за Олега Тягнибока. Мотиватор для українців

Багато болю принесли українцям драматичні події Революції Гідності, під час яких загинула Небесна Сотня – кращі з кращих українців. Але доля приготувала нації іще одне випробування – на виснажену правлінням Януковича та революційними подіями Україну поклав око підступний зовнішній агресор, який з допомогою засланих диверсантів та проплачених сепаратистів силується розхитати […]