Звернення: люди проти львівського сміття і за наведення ладу із золочівським сміттям та смітником…

8 червня 2018 року в другий день мирної акції біля золочівського смітника люди записали звернення.

Було представлено цілу купу документів, яку назбирали люди в боротьбі із “сміттєвою навалою”. Також громадяни наголосили на тому, що живуть в місці де бігають щурі із смітника.

Через останні маніпуляції та брехню, що поширені у соцмережах, було наголошено, що золочівські сміттєвози можуть вільно збирати золочівське сміття і вести на сортувальну лінію та сортувати, їх ніхто не блокував. І немає ніякого сміттєвого колапсу, хіба що може бути саботаж по вивезенню сміття міською владою. Заблоковано лише те місце, де ввозили львівське сміття.

Нагадаємо, що перші акції проти львівського сміття на Золочівщині були ще у 2016 році. А самі звернення по сміттєзвалищу люди робили ще з 2011 року (за їх підрахунками більше 50 звернень), проте виросли “сміттєві гори”, хоча існує сортувальна лінія.

Хто хоче знати всю правду послухайте це відео.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Петровської Марії Павлівни

Святкує 65-й день народження Петровська Марія Павлівна із села Єлиховичі. Дорогу маму, бабусю і сваху вітають син Василь з сім’єю, свати Марія і Мирослав. У святковий день прийміть вітання та найщиріші побажання: Здоров’я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно-повсякчас буде все у вас гаразд. Хай матір Божа Вашу […]