Звернення Головного управління з питань надзвичайних ситуацій до мешканців Львівської області

Шановні мешканці Львівської області!

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації інформує, що у зв’язку зі спекотною погодою, яка встановилась з середини червня поточного року на території Львівської області і призвела до масового збільшення кількості відпочиваючих на водних об’єктах, почастішали випадки загибелі людей на воді.

На жаль, не зважаючи на роботу, яка проводиться органами місцевої виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на підпорядкованих адміністративних територіях спільно з власниками та орендарями водних об’єктів, на водоймах Львівщини тільки за червень 2012 року на водних об’єктах загинуло 7 осіб (з них – 1 дитина):

За результатами аналізу загибелі людей на воді за останні три роки можна назвати найбільш небезпечні для купання водні об’єкти області, а саме:  річки: Стрий (31 загиблий); Дністер (26 загиблих); Західний Буг (13 загиблих); затоплені кар’єри та озера: Роздільське озеро (4 загиблих); Яворівський кар’єр (2 загиблих); Подорожненський кар’єр  (2 загиблих); меліоративні канали (59 загиблих).

Велику небезпеку також несуть затоплені кар’єри несанкціонованого (самовільного) видобутку глини та піску, глибиною 5-6м та з холодною водою.

Хочемо ще раз нагадати основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись при відпочинку на воді.

Купайтеся тільки в спеціально відведених та обладнаних місцях.

Не купайтеся в заборонених та не пристосованих для цього місцях (кар’єри, пожежні та технічні водойми, тощо).

Не  допускайте  грубих  пустощів  на  воді. Не пірнайте в незнайомих місцях.
Не стрибайте у воду з причалів і дерев. Перед тим, як купатися поза пляжною зоною, перевірте дно. Купатися одразу після  прийняття їжі небезпечно для здоров’я.
Запливати за буйки забороняється.

Пам’ятайте! Тривале купання призводить до переохолодження організму. Не запливайте далеко від берега та за попереджувальні знаки. Уникайте поодинокого купання. Не купайтеся у нетверезому стані.Сміття, кинуте у воду – причина травми. Не залишайте без нагляду дітей під час відпочинку на воді.

Звертаємося також до всіх орендарів та власників водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, з нагадуванням про те, що вони несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

ШАНОВНІ КРАЯНИ! ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ВОДІ – ЗАПОРУКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ В ЦІЛОМУ!

ПРИЄМНОГО ВАМ ВІДПОЧИНКУ!

Залишити відповідь

Next Post

Талант Золочівщини - Оксана Квас

Коли Отець Всевишній, ділив багатства світу, останньою у черзі стояла наймолодша донька – Україна. А як підійшла її черга глянув Господь на неї і каже : – «Залишились для тебе чорноземи, краса і талант. – Забирай їх Україно і будь благословенна». Дорожить Україна дарованими Господом щедрими хлібними ланами, гордиться красою […]