Звернення Головного управління з питань надзвичайних ситуацій до мешканців Львівської області

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації попереджує, що в перiод літньої спеки зростає небезпека захворюваностi на гострi кишковi iнфекцiї. Так, на Львівщині почастішали випадки отруєння людей у результаті споживання продуктів харчування.            

Зокрема у Бродівському районі від 5 серпня і до цього часу до інфекційного відділення центральної районної лікарні було госпіталізовані 16 осіб (дорослі), які напередодні були запрошені на весілля.

З метою оперативного реагування в районі було створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації під  керівництвом голови райдержадміністрації Василя  Стронського. За участі медичних служб області і району визначено комплекс заходів з організації лікування хворих. На цей час хворим проведено необхідний об’єм обстежень та надається необхідна кваліфікована медична допомога. Стан потерпілих – середньої важкості, стабільний.

Обласною СЕС до Бродівської ЦРЛ для огляду пацієнтів та надання консультативної допомоги відправлено бригаду лікарів – інфекціоністів. За фактом події проводиться епідрозслідування. Ситуація під контролем.

Шановні мешканці Львівщини !

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації нагадує про потребу необхідних застережних заходів з метою попередження кишкових інфекцій:

– перед приготуванням їжi та перед її споживанням мийте руки з милом;

– стежте, аби дiти не брали до рота брудних продуктiв, а також незнайомих ягiд чи рослин;

– овочi i фрукти ретельно мийте, бажано ошпарити їх окропом;

– не купуйте м’яса i молочних продуктiв на стихiйних ринках;

– не використовуйте для пиття, приготування їжi та миття посуду воду з незнайомих джерел;

– перевiрте термiни придатностi продуктiв харчування перед тим, як їх споживати, за найменших сумнiвiв щодо якостi – викиньте!

– харчуючись на пляжi, у лiсi, дбайте, щоб продукти не контактували з ґрунтом чи пiском;

– вирушаючи у подорож, не берiть тих продуктiв, якi швидко псуються: ковбасних, молочних, кондитерських виробiв, м’ясних салатiв, паштетiв та iнших страв, якi потребують охолодження пiд час зберiгання;

– для купання та вiдпочинку використовуйте лише офiцiйно вiдкритi i придатнi для цього пляжi;

– раз на тиждень слiд обробляти содовим розчином iграшки, якими грається дитина.

Шановні краяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, дотримуйтесь правил санітарної гігієни.

Залишити відповідь

Next Post

У спеку великоваговим автомобілям заборонено їздити дорогами Львівщини

У період підвищеної температури – більш, ніж +28 С – на дорогах загального користування Львівської області обмежено рух автомобільного транспорту загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь у понад 7т.  Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. Взяти під особливий контроль питання проїзду великовагових автомобілів дорогами Львівщини доручив голова Львівської […]