Звернення Головного управління НС облдержадміністрації до мешканців Львівської області

Шановні мешканці Львівської області!

Головне управління з питань НС облдержадміністрації інформує,  що у серпні – вересні поточного року на дорогах області виник ряд резонансних подій, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами, внаслідок яких травмувалось 9 дітей.
Лише за два останні вихідні дні вересня  у Яворівському районі сталося дві ДТП за участі неповнолітніх, у яких отримали травми 5 дітей.
Загалом, за даними управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області, за 8 місяців цього року в області сталося 165 ДТП за участі дітей, як пасажирів автотранспорту та пішоходів. У цих аваріях загинуло 11 дітей та 175 дітей отримали тілесні ушкодження.
У зв’язку з цим, головне управління звертається до мешканців області, та вкотре нагадує бути пильними та обережними, вивчати і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.
Наполегливо радимо усім батькам׃

  • якомога більше уваги приділяти вихованню дітей, проводити профілактичні бесіди з ними, розповідати їм, наскільки є важливим вивчити Правила дорожнього руху та повсякденно дотримуватися їх на практиці;
  •  дбати не лише про засвоєння дітьми теоретичних знань з Правил дорожнього руху, але й власним прикладом демонструвати практичні навики поведінки у громадських місцях, на автодорогах та вулицях;
  •  контролювати та відслідковувати поведінку дітей у вільний час;
  •  звернути особливу увагу на недопустимість неконтрольованого перебування дітей у вечірній час поза межами власної домівки.

    Шановні краяни! Подбайте про здоров’я своїх дітей, дотримуйтесь самі та навчайте дітей правилам безпеки дорожнього руху.

Залишити відповідь

Next Post

Викрали сумку з грошима...

 До Золочівського райвідділу міліції звернувся 40-річний мешканець села Ремезівці. Чоловік повідомив, що в аптеці міста Золочева у нього викрали сумку, де знаходилось 17000 російських рублів, паспорт громадянина України, права водія. Загальна вартість викраденого 4000 гривень. За скоєння крадіжки затримана 26-річна мешканка Золочівського району. Про це нам повідомили в  ВЗГ ГУ […]