Звернення Володимира Зеленського наприкінці 379-го дня повномасштабної війни (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 379-го дня повномасштабної війни:

«Провів сьогодні кілька нарад щодо наслідків масованого удару по нашій інфраструктурі. Чергове намагання держави-терориста воювати проти цивілізованості призвело до тимчасових відключень електрики, тепла та води в деяких наших регіонах і містах.

Російські ракети сьогодні забрали життя шести українців. Мої співчуття родинам…

Відновлювальні роботи на енергообʼєктах тривають увесь день. Найскладніше – Харків, Житомирщина. Непросто в Одесі, у Дніпропетровській області, у Києві, у Запоріжжі. Ремонтні бригади, енергетики, місцева влада, центральна влада – усі працюватимуть стільки, скільки треба, щоб відновити подачу енергії містам і районам, де зараз проблеми.

Я дякую всім, хто працює заради цього. Ми вже показали, на що здатна Україна. І скільки б Росія не робила підлостей, наша держава і народ усе одно не будуть у кайданах. Ані ракети, ані звірства Росії в цьому не допоможуть».

Next Post

Співчуття родинам загиблих, внаслідок ракетної атаки росії

Співчуття родинам загиблих, внаслідок злочинних дій росії, у с. Велика Вільшаниця: Ярослав Богач та Оксани Богач, Тараса та Галини Пержило, та Володимира Венгера. Нехай милосердний Господь дарує їм життя вічне. У скорботі та молитві низько схиляємо голови. Нехай Господь дасть рідним сил пережити велике горе. Вічная пам’ять… Чин парастасу в […]