Звернення щодо Золочівського протитуберкульозного диспансеру прийняли на сесії районної ради (відео)

Золочівський протитуберкульозний диспансер

8 квітня 2020 року відбулася позачергова сесія Золочівської районної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах.

Депутат районної ради Василь Ляшовський зачитав Звернення до Львівської обласної ради та управління майном спільної власності Львівської обласної ради щодо передачі майнового комплексу Золочівського протитуберкульозного диспансеру із спільної власності територіальних громад області у спільну власність територіальних громад Золочівського району, з метою створення фтизіатричного кабінету для обслуговування мешканців Золочівського району.

Дослівно у депутатському зверненні Василя Ляшовського:

У зв’язку з реформуванням протитуберкульозної служби на обласному рівні прийнято рішення про реорганізацію Золочівського протитуберкульозного диспансеру, приміщення та майно, якого у березні 2003 року було передано із районної комунальної власності у спільну власність територіальних громад Львівської області.
Лікарі-фтизіатри Золочівського протитуберкульозного диспансеру займаються діагностуванням, контрольованим лікуванням, спостереження туберкульозних хворих, а також проводять профілактичні заходи по боротьбі з туберкульозом.
Термін лікування туберкульозних хворих становить від шести до двадцяти місяців після завершення лікування хворий переводиться в категорію 5.1 (залишкові зміни після перенесеного туберкульозу), проводяться обстеження і спостереження протягом 3-х років.
Обстежуються тубконтакти з джерела інформації і призначається контрольована хіміопрофілактика протягом 6-ти місяців.
На протязі 8-ми років вся інформація за лікування та обстеження (рентген, лабораторні дослідження, антропологічні дані) туберкульозних хворих вноситься в комп’ютерний реєстр.
Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію на захворюваність, в тому числі серед дикретованого контингенту населення та необхідність проведення заходів по виявленню та лікуванню пацієнтів на туберкульоз, прошу розглянути можливість передачі приміщення та майна Золочівського протитуберкульозного диспансеру із спільної власності територіальних громад Львівської області у спільну власність територіальних громад Золочівського району, з метою створення фтизіатричного кабінету для обслуговування мешканців Золочівського району“.

По даному питанню висловилася головний лікар КНП «Золочівська ЦРЛ» Ганна Самчкуашвілі.

Звернення депутатами прийнято.

Next Post

Головний лікар Золочівської ЦРЛ про запобігання COVID-19 на території Золочівщини (відео)

8 квітня 2020 року відбулася LІ (позачергова) сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Депутати заслухали інформацію головного лікаря КНП «Золочівська ЦРЛ» Ганни Самчкуашвілі щодо заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Золочівського району.Ганна Михайлівна доповіла про […]
Ганна Самчкуашвілі