Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Головне зі звернення Президента

➡️ Сьогодні мільйони людей відзначають Різдво за григоріанським календарем. І я ще раз вітаю всіх, хто святкує саме зараз, цими днями. І хочу, щоб ми з вами зараз іще раз подякували – разом подякували – усім тим, хто й цими днями, і в будь-який інший час робить усе, аби ми з вами могли жити. Жити своїм життям й у своїй країні.

➡️ Дякую кожному нашому воїну – усім військовим. Усім бійцям Повітряних сил, зенітникам, розвідникам, прикордонникам, нацгвардійцям, теробороні, Військово-морським силам. Дякую кожному солдату й матросу, кожному сержанту й старшині, кожному офіцеру та генералу, які тримають фронт і стараються посунути його далі – до наших кордонів, на які ми маємо вийти.

➡️ Дякую кожному, хто ремонтує й постачає техніку. Всім, хто волонтерить. Дякую всім нашим медикам і всім, хто рятує поранених на полі бою. Дякую всім медичним сестричкам, які виконують свою роботу за будь-яких обставин самовіддано.

➡️ Дякую всім, хто допомагає забезпечувати лікарні. Усім, хто приходить здавати кров для поранених… І всім, хто прийшов зараз у Херсоні, щоб допомогти. Щоб урятувати поранених від удару терористів на Різдво… Артилерія та міномети проти звичайних херсонських вулиць…

➡️ Кожного російського вбивцю знайдемо. І я дякую всім, хто працює заради цього: усім слідчим групам, усім прокурорам, посадовцям і дипломатам. Дякую кожному й кожній, хто допомагає витягати українців з полону.

➡️ Дякую всім нашим енергетикам і ремонтникам, саперам, поліцейським, працівникам ДСНС, комунальних служб. Дякую освітянам, які продовжують будувати наше майбутнє, і будівельникам, які дбають про наше з вами сьогодення. Дякую транспортникам, які забезпечують життя нашої економіки, і фінансистам, які утримують нашу стабільність.

➡️ Дякую айтівцям, які обрали Україну. Дякую посадовцям, які дбають про людей, і бізнесу, який допомагає суспільству бути незламним. Дякую нашим фермерам, дякую аграріям, які не здалися минулої весни й які готуються до наступної. Дякую всім журналістам, які поширюють саме правду, і громадським діячам, які допомагають нашим людям зберігати віру в себе і в перемогу.

➡️ Дякую всім лідерам і народам світу, які цьогоріч разом з Україною стали лідерами у захисті свободи й наступного року, я вірю, разом з нами зроблять усе, щоб стати лідерами миру.

➡️ Залишилося кілька днів цього року. Маємо бути свідомими, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Росія програла все, що могла, цього року. Але намагається компенсувати свої програші зловтіхою своїх пропагандистів після ракетних ударів по нашій країні, по нашій енергетиці.

➡️ Будь ласка, цими днями дослухайтесь до повітряних тривог.

➡️ Іще раз пошукайте й запам’ятайте, де розташований найближчий Пункт Незламності. Розкажіть батькам, як знайти Пункт Незламності, якщо це знадобиться. По всій країні відкрито вже понад 5,5 тисяч пунктів.

➡️ Подбайте, будь ласка, і про себе. І будьте готові допомагати іншим. Коли українці разом, коли українці вдячні одне одному, нас не здолати. Хай завжди так і буде! Й так і буде, я впевнений!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Next Post

Втрати рф вже перевалили за 102600: за добу ЗСУ ліквідували 550 окупантів

За даними Генерального штабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника з 24.02 по 26.12 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02 to 26.12 were approximately: особового складу / personnel ‒ близько/ about 102600 (+550) осіб ліквідовано / persons were liquidated, танків / tanks ‒ 3016 (+5) […]