Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 458-го дня війни:

«Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі.
Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу.
Коли Росія починала цю агресію, там дивилися на світ як на себе в дзеркало. Там думали, що нібито всі у світі такі ж цинічні та нібито так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі.
Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – ще більш масштабні».

Next Post

Вітання для Шаваровського Ігоря Зіновійовича

Це вітання сьогодні лине для люблячого чоловіка, чуйного та розуміючого батька, друга та порадника – старшого брата, чудового сина, бездоганного лікаря, спеціаліста своєї справи, хорошого друга та колегу по роботі Шаваровського Ігоря Зіновійовича. Вітаємо тебе з твоїм ювілеєм, радіємо за тебе і хочемо сказати тобі такі слова: ти людина-бальзам душі […]
Вітання