Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Зеленський

⚡️ Головне зі звернення Президента

➡️ Сьогодні провів чергове засідання Ставки. Це було насичене засідання. Детально розглянули ситуацію на передовій, зокрема на Донеччині – Бахмутський та інші найгарячіші напрямки. Важкі напрямки. Уже готуємося до нового «Рамштайну» – зокрема й про це говорили. Про нові опції в обороні, які маємо відкрити для України разом із партнерами.

➡️ Лондон, Париж, Брюссель – усюди я говорив цими днями про те, як посилити наших воїнів. Є дуже важливі домовленості, і ми отримали хороші сигнали. Це стосується як далекобійних ракет і танків, так і наступного рівня нашої співпраці – бойової авіації.

➡️ Я був дуже радий почути й побачити, що наші хлопці в Британії швидко навчаються керувати «Челенджерами». Я був дуже радий переконатися, наскільки британці прагнуть, щоб ми перемогли. Все це надихає.

➡️ Фундаментальна зустріч відбулась у Франції з Президентом Макроном і канцлером Шольцом. Ми втрьох провели переговори – і це правильна розмова. Розкривати її деталі неправильно, але можна сказати, що ми почули один одного. Франція – Україну, Німеччина – Україну. Партнери почули нашу позицію, наші аргументи. Буде більше підтримки.

➡️ Брюссель. Засідання Європейської ради та наш спеціальний формат переговорів після засідання. Переговорів із лідерами ЄС не лише в межах Євроради, а й у межах спеціальних зустрічей, які відбулися після саміту. Загалом я зустрівся з усіма лідерами Євросоюзу. А тепер наше спільне завдання – взяти все те, про що ми говорили та домовлялися, і трансформувати в конкретне постачання, у конкретні документи, у конкретні нові лінії співпраці.

➡️ Європейський парламент. Це було не просто моє звернення як Президента України, це був символічний момент. Певний ціннісний підсумок шляху, який ми пройшли у відносинах із Євросоюзом. І початок нового етапу. Коли Україна у Європейському парламенті, у Європейській Раді та інших інституціях Євросоюзу вже не гість чи партнер з-поза меж ЄС. Коли Україна стає повноправною частиною Євросоюзу.

➡️ Цього тижня я сказав багато слів вдячності нашим союзникам і партнерам – усім, хто нам допомагає. А зараз я хочу сказати слова вдячності вам, українці.
Для мене завжди честь представляти Україну, і я пишаюся нашим прекрасним і міцним народом.
Ви чули й бачили, як вітають Україну. Це те, що зробили ми всі разом. Це те, як вітають вас.
Я пишаюся українською сміливістю. Я пишаюся українською незламністю. Я пишаюся українською результативністю.
Я пишаюся вами всіма, хто воює й працює заради нашої держави! Хто підтримує фронт і державу. Дякую всім вам!

➡️ Окремо хочу сьогодні відзначити наших льотчиків, усіх наших бійців Повітряних сил, кожного й кожну, хто захищає українське небо. Поки що, на жаль, ми не можемо збивати всі російські ракети. Але всі ті десятки ракет, які збиваємо щоразу під час масованих нальотів, – це щоразу сотні врятованих життів і це врятована інфраструктура. Те, що дає життя народу. Я дякую вам, Повітряні сили! І ми зробимо все, щоб у вас були сучасні та ефективні крила! Історичні результати для України завжди ближче, ніж може здаватися.

Слава нашим воїнам!
Слава нашому прекрасному народу!
Слава всім у світі, хто рішучий боротися за свободу разом із нами!
Слава Україні!

Next Post

Вітання для Галини Сипко

Святкує ювілей Галина Сипко. Кохану дружину, найкращу маму, дорогу дочку, сестру, хресну, тітку вітають чоловік Григорій, син Юрій, дочка Софія, мама Оксана, тато Павло, сестра Марія з сім’єю, сестра Люба з сім’єю, брат Роман з сім’єю, брат Андрій з сім’єю, брат Павло з сином Давидом, тітка Тичинська Надя, похресниця Оленка. […]
Вітання