Зустрілися Герої Майдану (відео)

rapovuj matvijivУ гості до Героя Майдану Івана Рапового, у село Гончарівка, приїхала та сама Героїчна медсестра Марія Матвіїв, яка без жодного захисту бігаючи по під кулями рятувала людей на Майдані.

Окрім цього до майданівців завітали фотограф Ерік Буве, журналіст Еліза Міньо та Ольга Куровська та журналіст “Золочів.нет” Юрій Даниленко.

Усі згадували про криваві події на Майдані, про ті моменти, в які вони не боялися втратити власне життя, щоб допомогти іншим.

Нагадаємо, що куля снайпера влучила в Івана Рапового і пройшла 2 сантиметри від серця.

Слід відмітити, що Ерік Буве це французький фотограф, який робив фото під час Революції Гідності, зокрема і в страшні, кроваві дні. Ерік Буве багато їздив до зон конфлікту, зокрема в Ірак, Іран, Судан, Сомалі, Югославію, Лівію, а також знімав війну у Чечні і відвідав Афганістан. На його фото також є і наші Герої: Марія Матвіїв та Іван Раповий.


Залишити відповідь

Next Post

LAMA запрошує на фестиваль “Зустрічай літо" ZOLOCHIV (відео)

Організатори фестивалю  розповіли про те, що своєю творчістю радуватиме глядачів на фестивалі  “Зустрічай літо” ZOLOCHIV   гурт LAMA. Нагадаємо, що гурт LAMA виник на початку 2005 року. На початку свого існування постійним і єдиним учасником колективу була лише Наталя Дзеньків, тому досить часто «Lama» асоціюють тільки з нею. Назва гурту […]