Зустріч з воїнами АТО у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

ato (1)Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.
Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
Свідками подій, які відбуваються в зоні АТО, стали випускники Струтинської ЗОШ І-ІІ ст. Гарбузинський Петро, Підлиський Володимир, Карабін Володимир, Лилик Юрій. Саме новорічні дні принесли зустріч із ними сьогоднішнім учням школи під час уроку мужності « З Україною в серці». Воїни розповіли школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрували фото та відеодокументи з зони подій, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.
Цікаві хвилюючі розповіді учасників бойових дій доповнили полковник Кулик Михайло Вікторович та капітан Лукомський Роман Олександрович. Михайло Вікторович розповів про бої із сепаратистами, про життя між боями, настрій військових та добровольців. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.
Учні 9-го класу привітали дорогих гостей цікавою концертною програмою, яку підготували вчитель музики Муц І.В. та класний керівник Сухорська Л.Р. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.
Тільки тепер ми, напевно, усвідомили, що означають такі звичайні слова як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Це пробудження свідомості, і воно сколихнуло всю Україну від наймолодшого до найстаршого.
Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
Слова подяки і шани від батьківського комітету, всього педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали з вуст заступника директора з навчально – виховної роботи Гриник Зоряни Василівни.

Гриник Зоряна Василівна


Залишити відповідь

Next Post

Відбувся фінал Чемпіонату Золочівського району з міні-футболу (відео)

4 січня відбувся фінал відкритого Чемпіонату Золочівського району з міні-футболу за кубок імені Маркіяна Шашкевича. Команди Золочівщини змагалися практично місяць. В результаті змагань, кубок отримала команда “Княжі лани”. Детальніше дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: