Зустріч з лікарем-фтизіатром

З 23 березня по 23 квітня у Золочівському районі, як і по всій Україні, проходить місячник боротьби з туберкульозом.

Туберкульоз – це небезпечне і дуже важке захворювання, на нього хворіють не тільки ув’язнені, малозабезпечені, бездомні.
Захворіти на туберкульоз не так і складно, а ось перемогти його важко навіть із найсучаснішими ліками.
Працівники Золочівської центральної районної бібліотеки ім.І.Франка презентували виставку-застереження “Здоров’я – шлях до щастя” та організували зустріч з лікарем Л.П.Карпою на тему “Туберкульоз і суспільство” для студентів коледжу групи Право-1 (викладач О.М. Богуш ).
Розпочала захід зав.відділу обслуговування І.І. Джегур, яка зауважила, що ця зустріч присвячена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, символом якого є біла ромашка. У ці дні традиційно проходять заходи, спрямовані на ознайомлення населення з методами запобігання захворювання на туберкульоз. Це допомагає заздалегідь виявити недугу і істотно підвищити шанси для продуктивного і вдалого лікування.
Була продемонстрована презентація “Туберкульоз – інфекційне захворювання”, яку підготувала бібліотекар О. В. Замківська.


Лікар розповіла про симптоми туберкульозу, про способи запобігання захворювання. Леся Павлівна підкреслила, що туберкульоз залишається серйозною проблемою в Україні.
Причиною такого становища, безумовно, є низький рівень валеологічної культури населення, елементарна неосвіченість і безграмотність, але разом із цим і низький рівень просвітницької роботи в цьому напрямі. На жаль, знання про небезпеку й підступність туберкульозу діти й дорослі черпають із нецікавих плакатів у поліклініці й нудних диктантів або лекцій про туберкульоз.
Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли з’являється хвороба чи нездужання. А турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, турбота про своє здоров’я повинна бути способом життя.
Зустріч була цікавою і корисною. Бережіть себе і своїх рідних!!!

Залишити відповідь

Next Post

Співпраця із Корпусом Миру США в Україні продовжується!

Із 23 по 27 березня 2015 року у м. Києві відбувся тренінг «Розробка та управління громадськими проектами» ( на прикладі англомовних таборів), організований Корпусом Миру США в Україні. Запрошення на участь у цьому проекті отримала Попик Марта Ігорівна, учитель англійської мови «Школи радості» Золочівського НВК. Тренінг тривав чотири дні: зустрічі […]