Зустріч випускників Золочівського медичного училища через 40 років

Не тільки приятельська зустріч, але й історична подія – зустріч випускників через 40 років.

Ця знаменна дата зібрала багатьох поважних людей медичної професії не тільки Золочівщини, але й поза межами нашого району.

Через сорок років у місті Золочів відбулася зустріч випускників Золочівського медичного училища фельдшерського відділення випуску 1977 року – останнього, так як медичне училище ліквідували, закрили і перевели у місто Борислав.

Цю зустріч випускників поблагословив декан Золочівський УГКЦ о. Михайло Сукмановський. На зустрічі були присутні керівники груп: п. Присяжний Т. В. та п. Залевська О. Д., а також випускники груп: Білецький Григорій, Бойцун Павло, Галушка Роман, Гринивецький Петро, Ясний Роман, Верещак Василь, Дроздовський Петро, Заболотний Богдан, Кобилко Василь, Метилюк Олег, Максимець Василь, Наконечний Михайло, Сокульський Іван, Сирник Михайло.

У теплій родинній атмосфері присутні мали нагоду поділитися досягненнями та здобутками як і в родинному, так і в професійному житті. На жаль, не всі змогли прибути на цю поважну зустріч, адже стан здоров’я та відстань не дали такої можливості для частини випускників медичного закладу.
Сивина на скронях та сорокарічний досвід праці цих поважних людей, врятували не одне життя та вони і надалі реалізують своє покликання.

Підготував випускник і працівник Львівського
національного медичного університету,
а також випускник Золочівського медичного училища
Білецький Григорій