Зустріч роботодавців з організаторами міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді #ПрофіКемп

15 травня поточного року у приміщенні Золочівської районної центральної бібліотеки імені Івана Франка відбулася зустріч роботодавців з організаторами міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді #ПрофіКемп: Оксаною Степанівною Іванчук – заступником директора Львівського обласного центру зайнятості та Ольгою Казимирівною Огерчук – начальником відділу організації профорієнтації Львівського ОЦЗ, Василем Івановичем Ганіткевич – куратором проекту. У заході взяв участь Василь Анатолійович Ляшовський – помічник-консультант народного депутата України Тараса Івановича Батенка та Олег Ярославович Москаль – голова спілки підприємців Золочівщини, ЗМІ представляв інформаційний портал «Золочів.нет». Були присутні 8 представників підприємств, працівники районного центру зайнятості та бібліотеки.

Презентуючи проект, куратор проекту Василь Іванович Ганіткевич, закликав роботодавців долучитися до участі у проекті, підтримати учасників, виступивши у якості меценатів та скористатися нагодою створити рекламу підприємства, промо-ролик чи отримати висвітлення інформації про виробничу діяльність очима школярів в інтернет-мережі.

Цього ж дня організатори проекту зустрілися з учнями 9-х класів – учасниками команди «Unicorn», у шкільному музеї імені Маркіяна Шашкевича за участю директора – Володимира Григоровича Кравчука і завуча школи – Оксани Григорівни Патрик. Відрадно, що є багато юних, активних, талановитих дітей, які з бажанням беруться за участь у проекті «ПрофіКемп», щоб розвивати свої таланти, набувати нових умінь і якнайкраще популяризувати Золочівщину. Дякуємо дирекції Золочівського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ст. №2 ім. Маркіяна Шашкевича та куратору команди Мельник Соломії Володимирівні за чітку зорганізованість команди і готовність до нових звитяг.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

«Львівобленерго» не має жодного відношення до збору коштів з мешканців на проведення розділу обліку електроенергії

У зв’язку із збільшенням ринку первинного житла у наших споживачів виникає питання, як перейти на прямі розрахунки з енергопостачальником. Власники нових квартир часто скаржаться, що деякі забудовники вимагають додаткові фінансові стягнення для переведення мешканців на прямі розрахунки за спожиту електроенергію із ПрАТ «Львівобленерго». Про це “Золочів.нет” повідомили у ПрАТ «Львівобленерго». […]