ЗСУ ЗНИЩИЛИ ШТУРМОВИК Су-25 НА ХЕРСОНЩИНІ

Су-25
Су-25

Воїни зенітники продовжують знищувати російські літаки в українському небі. Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування “Південь“.

“16 вересня, близько 08.30 години, у небі над Херсонщиною, воїнами зенітної ракетної Одеської бригади повітряного командування “Південь” збито російський штурмовик Су-25. Єдине місце, куди мають летіти окупанти, — до пекла. Слава Україні!, – повідомляє Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування “Південь”.

Нагадаємо, що за даними Генерального штабу ЗСУ, загальні бойові втрати росії з 24.02 по 16.09 орієнтовно склали 54050 (+200) осіб. Дякуємо ЗСУ!

Next Post

Найкращі швидкі ігри, у які можна пограти у 2022 році

Наразі розробниками програмного забезпечення для онлайн казино представлено на ринку онлайн гемблінгу досить велику кількість нових азартних слотів, серед яких можна виділити в особливу категорію швидкі гральні автомати онлайн на гроші, що набули найбільшого поширення серед любителів азартних розваг з України. Що таке швидкі ігри? Щорічно гемблінг-індустрія зазнає нових змін, […]