ЗСУ знищили 2 російських склади боєприпасів на Херсонщині

Нашою армійською авіацією нанесено 3 удари по 2 опорних пунктах противника у Солдатському і Олександрівці, по району зосередження живої сили, озброєння та техніки у Високопіллі. Про це інформує Оперативне командування “Південь“.

“Ракето-артилерійськими підрозділами в рамках реалізації вогневих завдань підтверджено втрати ворога в кількості 35 рашистів. Також знищено гаубицю «Мста-Б», самохі‌дну артилері‌йську гарма‌ту «Но‌на», 9 одиниць броньованої та автомобільної техніки, 2 склади боєприпасів в Дудчанах та Давидовому Броді і 1 польовий пункт боєпостачання у Воскресенському. Остаточні втрати ворога дорозвідуються”, – йдеться у повідомленні ОК “Південь”.

Next Post

Орест Кавецький провів прийом громадян у селах Пеняки, Чепелі та Голубиця (відео)

Голова Золочівської районної ради Орест Кавецький з робочим візитом поїхав у села Пеняки, Чепелі та Голубиця Підкамінської територіальної громади. Основна проблематика сіл: ремонт сільських доріг; реконструкція старого газопроводу; автобусне сполучення між населеними пунктами. Під час проведення особистого прийому громадян піднімалися такі питання: прохання щодо забезпечення дровами; ремонт доріг; непризначення субсидій […]