Зразковий художній колектив арт-гурток “ПАЛІТРА” здобув три перемоги

26 листопада у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ювілейного XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Сурми звитяги». Цей конкурс відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України в сфері відродження національно-патріотичного виховання. Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років.

Зразковий художній колектив арт-гурток “ПАЛІТРА” ( художній керівник – Гевко Галина ) Золочівського ЦДЮТ отримав мега перемогу – три перших місця:
У номінації «графіка»: Юлія Козич (15р.) – 1 місце;
У номінації «живопис»: Соломія Винник (14р.) – 1 місце, Марія Чепелюк (13р.) – 1 місце.

З поміж 15 тисяч художніх робіт на першому етапі конкурсу та з двох тисяч, які надійшли на кінцевий тур у Львів, було обрано переможців у фіналі. Отож, художні роботи наших дівчат вибороли три перемоги.

На нагородженні Соломія, Марічка та Юлія отримали пам’ятні сувеніри, дипломи, афіші, буклети фестивалю та книги.

Вітаємо юних талановитих художниць, вихованок зразкового арт-гуртка “ПАЛІТРА” з перемогою! Ці дівчата є неодноразовими лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних мистецьких конкурсів та художніх змагань. Ми вами пишаємось!

26 листопада приміщення Львівського оперного театру було наповнене дзвінкими дитячими голосами, емоціями та радісним піднесеним настроєм. Зранку до обіду на сцені відбувалася репетиція концерту, а з 15.00 год. відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів фестивалю. Журі конкурсу в урочистій атмосфері привітали переможців та побажали їм не зупинятися на досягнутому, а ставити нові цілі і досягати їх.

Next Post

Світлої пам'яті Турчина Володимира Григоровича

28 листопада 2019 року відійшов у вічність Турчин Володимир Григорович 1954 р. н. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Вічна і світла пам‘ять… Співчуття рідним та близьким. Панахида відбудеться 29.11.2019 р. о 18 год. за адресою: м. Золочів, вул. Січових Стрільців, 28/8. Чин […]
некролог