Зовнішнє незалежне оцінювання

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєстровано 35 тис. учасників, з них 17,778 – випускники шкіл Львівщини. Про це йшлося 6 червня під час селекторної наради, яка відбулась під керівництвом голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка.

Для організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання відкрито 63 пункти тестування та  залучено 8 тис. осіб персоналу. Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться для випускників 11-х класів з 2 до 24 червня 2011 року.

2, 3 червня 2011 року організовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, в якому взяли участь 92,16% учасників від поданої кількості заяв (це найвищий показник в Україні).

За матеріалами: ЛОДА

Next Post

Офіційна польська делегація завітала в Золочів

6  червня 2011 року  в Золочів завітала делегація з Олавського повіту Дольносльонського воєводства Республіки Польща. Голова районної ради  Володимир Недзельський  у своєму кабінеті приймав офіційну делегацію. Цей візит відбувся в рамках офіційно підписаної Угоди про партнерську співпрацю із Олавським повітом Дольносльонського воєводства (від 07 листопада 2008 року). До складу делегації […]