Золоті сережки SOVA — фантазія в якісному втіленні

Ювелірний бренд Sovajewels – величезний вибір золотих сережок на кожен день і для особливих приводів

Каталог золотих сережок SOVAjewels
Великий вибір золотих сережок Sovajewels за доступними цінами

Для команди Sovajewels ювелірна майстерність — це мистецтво, не підвладне часу і обмеженням. Дизайнери бренду сміливо грають з формами і огранюванням, використовують в своїх колекціях поєднання золота, каменів і емалі. Сучасне ювелірне мистецтво в колекціях Sovajewels поєднується зі справжньою магією, якою може володіти кожна жінка.

Найжіночніші, яскраві і розкішні сережки ювелірного дому SOVA представлені в каталозі sovajewels.com/catalog/sergi/. Великі і виразні або ледь помітні, як шлейф дорогого парфуму, сережки прикрашають і підкреслюють настрій, образ, стиль.

Асортимент золотих сережок Sovajewels

Майже в кожній колекції бренду є золоті сережки. Адже це одна з найулюбленіших жіночих прикрас. Сучасні жінки гордо несуть своє «Я» серед інформаційного шуму і стереотипів, а SOVA допомагає їм, створюючи ювелірні прикраси, що підкреслюють індивідуальність.

Для модних, сильних і яскравих створені колекції «Мегаполіс», TOKYO. Виразні, іноді навіть зухвалі їх обриси допоможуть підкреслити найсміливіші образи. Незвичайні, хвилюючі лінії, розсипи барвистих самоцвітів і тонкі золоті павутинки обвивають сережки колекції India. Тут же ви можете вибрати яскраві моносерьги. Хижі принти і нетривіальні поєднання матеріалів привертають прихильниць незвичайного в колекції Savanna.

Якщо ж ви віддаєте перевагу класичним матеріалами та формами, зверніть увагу на колекції:

 • Dress code;
 • SOVA Classic;
 • «Ідеал».

Ці прикраси важко назвати звичайними, при цьому, вони будуть доречні, як в динаміці повсякденного життя, так і в вечірньому образі.

Для юних дівчаток бренд SOVA розробив окрему лінійку дитячих золотих сережок Wonderland. Пуссети і сережки з англійською застібкою привертають яскравими фарбами і ідеальним виконанням. Дівчаток потішить можливість носити сережки з улюбленими анімаційними персонажами і звірятками, адже серед виробів колекції є сережки з:

 • сердечками;
 • смайлами;
 • янголятами;
 • ведмежатами;
 • лисичками;
 • білочками;
 • котиками;
 • слонами.

Такий вибір дозволить точно знайти прикрасу, яка припаде до душі вашій дочці, молодшій сестрі чи похресниці.

Доступна розкіш золотих сережок від Sovajewels

Кожен виріб — унікальний і має власну історію. При цьому належна увага приділяється якості. SOVA докладає всіх зусиль, щоб ювелірні прикраси бренду були непідвладні часу. Над цим завданням в компанії ціла команда постійно працює, створюючи нові прикраси.

Sovajewels — не маленька майстерня, а велике виробництво повного циклу. Де від ідеї до появи нового ювелірного виробу проходить не менше 10 днів. Розробкою дизайну і концепцій золотих сережок займається команда професійних дизайнерів.

Потім узгоджений макет надходить у виробництво, де майстри ливарної справи втілюють в життя золоті лінії ескізу. Якщо в моделі передбачено використання дорогоцінних каменів або емалі, це завдання виконують майстри своїми руками. Тому що закріпка каміння — виключно тонка робота, що вимагає високої кваліфікації. З під їх умілих рук з’являються ювелірні вироби, що тішать своїх власниць багато років. 

Next Post

Карантин: рекомендують ввести обмежувальні заходи на Львівщині (перелік)

У зв’язку із зростанням на Львівщині кількості захворювань на коронавірус, відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. Органам місцевого самоврядування рекомендують з 19 до 29 березня ввести в області низку обмежувальних заходів (з можливим продовженням – залежно від епідеміологічної ситуації). Відповідне рішення затверджено протоколом № 8 від 18 березня […]
карантин