Золочів’яни змагалися на Чемпіонаті області з футболу

В Чемпіонаті області приймають участь учні ДЮСШ двох вікових груп 1997-98 та 1999-2000 р.н. Змагання проводяться в чотири кола осінь-весна. В семи зонах в іграх беруть участь 28 команд області,  які розподілені за територіальним принципом.  У третій зоні крім команди ДЮСШ м. Золочів є команди м.Броди, м. Буськ  та “СДЮШОР-4” Львів.

В першому турі Чемпіонату області юні футболісти Золочівської спортивної школи двома віковими групами у гостях провели матч з командою ДЮСШ м. Броди.  Середня вікова група 1999-2000 р.н. зіграла в нічию з Бродами 4:4 (голи забивали: Курило Роман, Пастушок Дмитро, Гавур Тарас, Калинюк Ігор).  Старша вікова група теж зіграла в нічию 1:1 (гол забив Коваль Андрій).

В наступному турі, 6 жовтня 2012 року, команди ДЮСШ міста Золочева на стадіоні “Сокіл” будуть приймати “СДЮШОР-4” Львів, матчі відбудуться о 13-00 та 14.30 год. Вболівайте за наших!

Залишити відповідь

Next Post

У Львові пройде фестиваль вуличного мистецтва "Lviv Street Art"

7 жовтня у Львові відбудеться Перший фестиваль вуличного мистецтва Lviv Street Art. Ця подія збере найкращих представників вуличного мистецтва: музикантів, художників графіті, творців хенд-мейду та вуличних артистів. Головним майданчиком фестивалю буде Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького (площа за арками). Початок з 12 години , повідомляють координатори фестивалю. Участь у […]