Золочів’яни зайняли переможні місця у конкурсі малюнків «Так чудово виглядає мир»

murУ вівторок, 26 травня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбувся гала-концерт та нагородження у рамках мегапроекту «Мій тато захищає Україну!».

Троє талановитих художників Золочівського ЦДЮТ арт-гуртка «Палітра» стали переможцями конкурсу малюнків «Так чудово виглядає мир!» та були запрошені на нагородження у Львівський національний академічний театр опери та балету.

Захід реалізували за ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Мета проекту – психологічна підтримка дітей з усієї області, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через участь в творчих конкурсах та культурних заходах. Завдання – дати дітям зрозуміти важливість участі їхніх батьків у захисті держави, її територіальної цілісності і незалежності. Також – інтеграція до культурної, творчої активності, виявлення творчих здібностей і розвиток талантів.
Проект перебігав у кілька етапів, серед яких – конкурси малюнків «Так чудово виглядає мир!», фотографій «Наша рідна земля», відео робіт «Квітуча Україна», віршів «Люба Україно!» та фестиваль талантів.
На початку концерту і учасники, і глядачі разом виконали Гімн України. Також вони оплесками привітали бійців, які захищають державу на фронті.
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій розповів, що коли в березні започатковувався проект «Мій тато захищає Україну!», ніхто не уявляв, що він набере такого масштабу і що так багато людей захоче до нього долучитися і підтримати дітей, батьки яких в зоні АТО. Також звертаючись до дітей він додав: «Ваші батьки – герої, і коли вони відчувають, як ви їх підтримуєте, вони отримують ще більше сили і мужності».
Від облдержадміністрації дітей привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
А чемпіонки з шахів Марія і Ганна Музичук, вручили нагороди та цінні подарунки нашим вихованцям Золочівського ЦДЮТ арт-гуртка «Палітра», керівник якого є – Гевко Галина Іванівна, учасникам конкурсу малюнків «Так чудово виглядає мир» :
I –місце, Сукмановська Марія(старша вікова категорія)
ІІ –місце, Приймак Марічка (середня вікова категорія)
ІІІ – місце, Шевалдін Святослав (молодша вікова категорія)

Діти переможці були нагороджені грамотами, цінними та надзвичайно корисними подарунками (все, що потрібно для художника: мольберти, етюдники, фарби…), які будуть сприяти розвитку їхнього таланту. А Сукмановській Марії голова Правління благодійного фонду «Львівська Дитяча Галерея» Ольга Михайлюк також запропонувала взяти участь у Міжнародному форумі дитячої творчості «Золотий мольберт», який, зокрема, передбачатиме відпочинок у Карпатах , де будуть відбуватися пленери та мастер- класи з видатними художниками України та Європи.
До складу конкурсної комісії, які відбирали художні роботи ввійшли організатори та співорганізатори заходу, а також – голова ЛОО Національної спілки художників України О. Микита, художники – О. Косатий, Р. Зьомко, О. Зомбик, Г. Вихованська. Кращі роботи учасників конкурсу експонувались у Львівському палаці мистецтв, а зараз у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.
Окрім того, цього дня на одній сцені з талановитими дітьми виступили такі відомі виконавці як Катерина Бужинська, Віктор Винник (гурт «Мері»), Олександр Божик, Наталка Карпа, Павло Табаков, зірка першого сезону «Голосу. Діти» Роман Сасанчин, гурт «Ріка життя» та багато інших.
Серед глядачів у залі – діти учасників АТО, їхні матері, бійці АТО, які приїхали зі Сходу України на відпочинок додому, а також ділові та інформаційні партнери проекту.
Концерт у прямому ефірі транслював канал ТРК «Львів», та інші інформаційні канали.
Це надзвичайне свято, подароване для дітей та усіх присутніх залишило незабутні та приємні враження, які запам’ятаються надовго.


Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині затримано групу посадовців-корупціонерів

На Львівщині Служба безпеки України спільно з органами міліції затримала на «гарячому» голову однієї із селищних рад Сколівського району, а також землевпорядника і секретаря. Зловмисники вимагали неправомірну винагороду в розмірі 480 тисяч гривень за зміну цільового призначення двох земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво. Про це інформує прес-служба СБУ. Вказані […]