Золочів’яни в Римі пікетували російське посольство (відео)

italy8 травня знову золочів’яни разом із українцями в Римі пікетували російське посольство під гаслом “Руки геть від України”.
“Зібралися стійкі майданівці, які не опускають руки з перших днів революції Гідності. Дуже порадувало, що в виборчу дільницю ввійшло багато істинних патріотів з простих людей. Активісти організували флеш-моб з донесенням до громадян Італії скільки країн пролили кров з причини “допомоги” Росії “російськомовним”. Були фотографи з іноземних журналів. Багато жінок виступили зі своїми віршами, все-таки ми талановитий народ. Пом’янули загиблих хвилиною мовчання. Люди не втрачають віри і впевнені в перемозі! Слава Україні!” – розповіла “Золочів.нет” золочів’янка Світлана Саган.


Залишити відповідь

Next Post

Досягнення юних економістів

3 квітня по 7 травня Львівська комерційна академія провела обласну учнівську олімпіаду з основ економіки. Участь у ній взяли ліцеїстки Золочівського економічного ліцею Кулішко Соломія, Шемечко Юлія, Воронкевич Юлія. Усі вони навчаються у групі економічного профілю. Перший етап олімпіади був заочним. За одну годину потрібно було відповісти на 60 тестових […]