Золочів’яни успішно виступили на XXVII Спартакіаді інвалідів Львівщини (відео)

sport25-26 вересня відбулася XXVII Спартакіада інвалідів Львівщини в Червонограді на ОЛК «Ровесник». До участі у фінальних змаганнях допускалися особи з інвалідністю віком від 16 років і старше,які були соціально адаптовані до запропонованих умов спартакіади, а також за відсутністю супутніх захворювань. Загально командна першість зазначалася за найбільшою сумою очок,набраних учасниками у всіх видах спорту: стрибки з місця, біг 30 метрів ,шахи, шашки, дартс, більярд, армспорт,перегони на візках, настільний теніс, бомбаскет. Кожному спортсмену дозволялося брати участь лише в двох видах спорту. Кожен з учасників був забезпечений проживанням і харчуванням.Особливо проявила себе Жибрак Марія Юріївна біг 30 м II місце, стрибки з місця I місце. В сильній боротьбі надаючи поштовх всій команді Конюх Іван Ігорович виборов I місце у змаганні з бігу на 30 метрів, стрибки в довжину I місце. Михайліцький Ігор Станіславович здобув армспорт – I місце, дартс – I місце. Гриненко Володимир Іванович шахи – IV місце. Гураль Богдан Орестович настільний теніс – II місце , бомбаскет – III місце. Шелюк Володимир Олексійович шахи – I місце. Остапів Тарас Юрійович – IV шашки місце, залікові очки для перемоги команди. А очолювала команду голова Золочівської районної асоціації інвалідів Семенчук Марія Михайлівна.
Всі учасники були нагороджені медалями і обласним кубком.
Вже у Золочеві зустрічав команду переможців XXVII Спартакіади інвалідів Львівщини з квітами і шампанським вітав заступник районної державної адміністрації Роман Петрович Сухецький.
Ірина Цісельська

Залишити відповідь

Next Post

З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 26 тисяч послуг

Впродовж дев’яти місяців 2014 року працівниками Центру обслуговування платників Золочівської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 26543 послуги, з яких 4275 – адміністративних. Найбільше – 2436 платників звернулися з приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Крім цього, […]