Золочів’яни стали переможцями Міжнародного конкурсу

konkurs (1)Міжнародний литовсько-український конкурс «Дружать діти на планеті» став прикладом дружніх відносин між молодими людьми України та Литви, а також продемонстрував кращі європейські традиції двох народів. Про це в Посольстві Литовської Республіки під час підведення підсумків II-го Міжнародного дитячого литовсько-українського конкурсу малюнків заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас.
Співорганізаторами конкурсу виступили Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Посольство України в Литовській Республіці, Посольство Литовської Республіки в Україні, Литовський центр дітей і молоді, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».
27 червня 2013 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні за участю заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського та Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Пятраса Вайтєкунаса, заступника Посла Литовської Республіи в Україні Марюса Януконіса, начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексія Лазаренко, заступника начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Уляни Котлярової, помічника Міністра молоді та спорту України Олени Бабич, головного спеціаліста відділу позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України Світлани Бут, Голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова, завідувача відділом Національної телекомпанії України Лариси Доценко, першого заступника директора Державної телерадіокомпанії «УТР» Тамари Карпенко відбулося урочисте нагородження переможців ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті».
«Представники відразу трьох відомств – МВС, Міністерств освіти і науки, молоді та спорту, а також Посольства Литовської Республіки в Україні прийняли правильне і важливе рішення – інвестувати в майбутнє і дружбу наших дітей. Переможцям конкурсу пропоную розмістити свої творчі роботи в Литовському посольстві, щоб ми мали можливість ознайомити з ними велику кількість наших відвідувачів», – зазначив Пятрас Вайтекунас і підкреслив, що це дуже важливо, оскільки діти матимуть можливість більше спілкуватися і ділитися своїми успіхами.
На фінал конкурсу надійшло понад 3 тис. робіт, автори яких – учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки.
Вітаючи переможців конкурсу, заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський зазначив, що між українським і литовським народами велика спільна історія, традиції, цінності та культурна спадщина, підкреслив високий рівень робіт, які були представлені до участі у конкурсі і запропонував організувати виставку дитячих робіт у всіх відомствах, що організовували конкурс. «Проведенням таких творчих конкурсів складно здивувати, оскільки їх проводять багато організацій, але цей проект унікальний. По-перше, давно не бачив робіт настільки оригінальних та цікавих. По-друге, у дитячих творах мистецтв немає нічого агресивного, в них все лишень світле. І, наостанок, всі діти за своєю природою – друзі. Ми це бачимо сьогодні в залі, а також в їхніх роботах».
Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», завідуючий відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти привітав переможців конкурсу з успішною участю та заслуженим визнанням, а також зазначив, що подібні ініціативи покликані налагоджувати партнерські відносини між Україною та Литовською Республікою в сфері освіти, культури та підтримувати талановитих дітей. Павло Горінов наголосив, що переможці конкурсу будуть запрошені до Литовської Республіки.
Серед переможців на урочистому нагороджені були присутні троє вихованців Золочівського ЦДЮТ з своїми вчителями та батьками, а саме: Олеся Сукмановська, Наталія Карабін, Марія Сукмановська.
Переможці Золочів’яни Міжнародного конкурсу:
У номінації «Я і моє здоров’я» – I місце, Олеся Сукмановська, 16р. ЦДЮТ м.Золочів, керівник –– Гевко Галина.
У номінації «Дружба наших країн» – II місце, Наталія Карабін, 15р. ЦДЮТ м.Золочів, керівник – Кирилова Оксана.
У номінації «Дружба наших країн» – III місце, Марія Сукмановська, 14р. ЦДЮТ м.Золочів, керівник – Гевко Галина.
Переможці конкурсу з України були нагороджені Дипломами та подарунками.
За підсумками конкурсу було видано буклет з надрукованими роботами переможців. Діти-переможці подякували організаторам конкурсу та висловили бажання взяти участь у конкурсі в наступному році. Вітаємо переможців ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу дитячих малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті» та бажаємо нових творчих успіхів!
Про це «Золочів.нет» повідомила Галина Гевко. 

Залишити відповідь

Next Post

Лідія Котеляк провела черговий прийом громадян у м.Золочеві

В четвер 27 червня відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Лідією Котеляк. Загалом вислухано та взято для подальшого опрацювання проблеми 52 громадян. Людей цікавили різні питання від можливості сприяння у вирубці старих дерев до житлових питань, та проблем порушення прав громадян державними органами влади. Звернулись за допомогою члени батьківського […]