Золочів’янку нагороджено Львівською обласною державною адміністрацією

Як  повідомила прес-служба ЛОДА, 26 червня 2011 року, у приміщенні обласної державної адміністрації  пройшли  вітальні  нагородження  представників  молоді  Львівщини з нагоди Дня молоді.

Згідно з  розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 червня 2011 року №582, за активну громадську діяльність і культурно-просвітницьку роботу серед молоді, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху на Львівщині та з нагоди Дня молоді почесно грамотою облдержадміністрації також було нагороджено золочів’янку Катерину Тихонову – лідера  молодіжного театру «Край»  Золочівського району, члена Золочівського осередку молодіжної громадської організації «Молода просвіта», члена обласної спілки письменників України;

Залишити відповідь

Next Post

Матч між командами “Сокіл” (Золочів) та “Гірник” (Соснівка)

26 червня 2011 року, на стадіоні “Сокіл” в  місті Золочеві, пройшов матч першого кола першості Львівської області з футболу сезону 2011 року серед команд вищої ліги “Сокіл” (Золочів) та “Гірник” (Соснівка). Золочівська команда “Сокіл” отримала поразку з рахунком 0:1. Поділіться цим у соцмережах: