Золочів’янка Тетяна Каліта показала свою колекцію одягу на Lviv Fashion Week (відео)

10 травня золочів’янка Тетяна Каліта показала свою колекцію одягу на Lviv Fashion Week.
“Я хотіла в цій колекції передати жіночність, не просто жіночність, а вигляд впевненої у собі жінки і одночасно дуже ранимої… Не знаю чи мені вдалося, але все робилося на відчуття і хотілося, щоб воно було сучасне, експериментальне в якійсь мірі на майбутнє “- розповідає талановита дизайнер.
Нагадаємо, що Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди – проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на виявлення і підтримку молодих дизайнерів та водночас надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим іменам.

До слова, цього дня на показ було представлено 5 колекцій таких дизайнерів: Тетяна Каліта, Татьяна Тур (Білорусія),  GOLDA VYNOGRADSKAYA, MYKYTYUK&YATSENTYUK, і одеський бренд DOMANOFF.


 

 


Залишити відповідь

Next Post

З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 17 тисяч послуг

Впродовж січня-квітня 2014 року в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області надано 17305 послуг громадянам та платникам, з них 1861 – адміністративна. Найбільшою популярністю серед адміністративних послуг користуються послуги з видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. […]