Золочів’янка Христина Гевко, проведе майстер-класи з писанкарства у Києві

GevkoТалановита золочівська майстриня, Христина Гевко, проведе низку майстер-класів у Києві напередодні Великодня.
Напередодні Великодня, у рамках Фестивалю писанки, Христина проведе низку-майстер класів, які розпочнуться 15 квітня у сквері ім. Франка у Києві.
Чарівна та енергійна українська майстриня з писанкарства Христина Гевко вже багато років створює неповторні шедеври, які поєднують у собі власні орнаментальні композиції і традиційну символіку.

Родом майстриня з Львівської області. Писанкарство для Христини ще змалку стало сімейною традицією, що переросло у захоплення. Першим вчителем для Христини була мама, яка наразі очолює культурну асоціацію «Диво-писанка» в місті Модена в Італії.

Gevko2За роки навчання Христини у Києво-Могилянській академії писанкарство стало для неї не лише художнім самовираженням, але й символом її національної самоідентифікації.

Це надихнуло Христину Гевко на проведення численних приватних та публічних майстер-класів, зокрема в Києво-Могилянській академії та Золочівському економічному ліцеї і, зрештою, на персональні виставки робіт. Роботи Христини Гевко цікаві, неординарні. Вони захоплюють. Кожен знайде тут щось своє. Оригінальне й незабутнє.

 

Залишити відповідь

Next Post

Декларування 2013 - іноземні доходи громадян

Золочівська МДПІ повідомляє, що згідно п.168.2 ст.168 Податкового кодексу платник податків, який одержує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи , зобов’язаний включити суму таких доходів в загальний річний оподатковуваний дохід і надати податкову декларацію за результатами звітного податкового року в податкову службу за місцем проживання […]