ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ: потерпаєте від сімейного насильства – заявляйте в голос!

З 25 листопада по 10 грудня 2021 р. на території України проводиться щорічна міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї.

У разі вчинення насильства в сім’ї або реальної його загрози необхідно обов’язково звернутися до територіального підрозділу поліції. Це можна зробити зателефонувавши на спецлінію «102», або звернутись із заявою до поліції особисто.

При отриманні заяви чи повідомлення про випадок домашнього насильства правоохоронцями будуть вжиті невідкладні заходи щодо його припинення, а також притягнення кривдника до передбаченої законом відповідальності.

Важливо знати, що в Україні діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», і з початку 2019 року домашнє насильство в нашій країні є злочином. Крім того, Закон передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства, та гарантує невідворотність покарання для її кривдника.

Також надаємо інформацію про те, куди ж звернутися людині, яка стала жертвою або свідком домашнього насилля

Основні номери:
102 – Національна поліція України;
103 – швидка медична допомога;
15-47 – безкоштовна цілодобова «гаряча» лінія для жертв домашнього насильства;
116-123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства;
116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча «гаряча» лінія
0 800 213-103 – цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ

Next Post

Суд виніс рішення по "справі депутата Золочівської райради"

Як повідомлялося раніше, депутат Золочівської районної ради підозрювався у тому, що скоїв “п’яну ДТП”. Отож, стало відомо, що Буський районний суд виніс рішення по справі “справі депутата Золочівської райради”. Зокрема, провадження у справі про притягнення, до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. 124, ст. 130 ч. 1, ст. 139 ч. 1 КУпАП, закрили за відсутністю […]