Золочівський митець Максим Будзівула – переможець VI Національної премії “Діти – гордість України 2021”

19 грудня відбулася офіційна церемонія нагородження номінантів та переможців VI Національної премії «Діти-гордість України 2021». Цей мега проект – підтримка та прославлення заслуг найдостойніших сучасників молодого покоління нашої держави.

Наш Золочів’янин, юний художник Максим Будзівула, за рішенням поважного журі,  отримав перемогу у VІ Національній премії “Діти -гордість України 2021”.

Юний митець – вихованець “Зразкового художнього колективу України” арт студії “Палітра” (керівник-педагог Галина Гевко) центру позашкільної освіти Золочівської міської ради Львівської області. Максимко нагороджений найвищою нагородою – “ОРДЕНОМ ОБДАРОВАНОСТІ “ДІТИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ 2021”.

Свято для талановитих українських діток відбувалось у Києві в Торгово-промисловій палаті України, у День Святого Миколая. Це чудове дійство для юних талантів організували громадська діячка, заслужена журналістка України, прес-аташе УСПП, куратор соціальних телевізійних проектів – Марина Кінах та засновник проєкту – громадська діячка, кандидат педагогічних наук, головний редактор журналу Super Lady magazine Татьяна Коляда та меценати премії. Ведучими заходу були В’ячеслав Соломка та Вікторія Маціщук. Під час свята відбувалась церемонія нагородження талановитих діток, здобутки яких відомі на весь світ. У Київ, з різних областей України приїхали юні спортсмени, художники, співаки, актори, музиканти, щоб отримати свої нагороди за неймовірну працю та талант. Чотирьом юним талантам України були вручені «ОРДЕНИ ОБДАРОВАНОСТІ “ДІТИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ 2021”. Серед цих чотирьох переможців є і наш золочів’янин Максим Будзівула, який отримав орден за свою працю, здобутки та перемоги у Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах та творчих змаганнях (у Максима на 6 років їх понад 200, серед яких 50 ГРАН-ПРІ – це найвищі нагороди у царині художньої творчості образотворчого мистецтва). Щиро дякуємо організаторам Національної премії, чарівним жінкам Тетяні Коляді та Марині Кінах, а ще, поважному журі за визнання та чудове свято для дітей!!! Цей день був сповнений позитивними емоціями, щасливими дитячими посмішками та здійсненням мрій! Це справжній День Св. Миколая!

Next Post

Світлої пам'яті Кульби Богдана Миколайовича

З сумом повідомляємо, що 22.12.2021 р. відійшов у вічність Кульба Богдан Миколайович 1949 р.н. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять… Панахида відбудеться 23 грудня о 19:00. Поділіться […]
Світла пам'ять