Золочівський танцювальний колектив став Лауреатом І премії на Всеукраїнському фестивалі мистецтв

Perluna 26 -27 жовтня у славетному місті-курорті Моршині проводився Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Джерела Моршина-2013”. У фестивалі брали участь представники з різних куточків України. Метою проведення фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації академічного, фольклорного і естрадного мистецтва, посилення впливу професійного українського мистецтва в естетичному вихованні дітей і молоді.
Програма мистецького заходу передбачала участь конкурсантів у вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах.
Perluna2Представником міста Золочева на VІІІ Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Джерела Моршина-2013» був танцювальний колектив «Перлина» під керівництвом Рибки Наталії Ростиславівни. Серед великої кількості учасників наш колектив став Лауреатом І премії, в номінації “Хореографія” (основна група).
Після конкурсної програми пройшов гала-концерт лауреатів фестивалю під час якого були вручені нагороди, дипломи, кубки.
Організаторами фестивалю були: Міністерство культури і туризму України, Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Моршинська міська рада, Львівська облдержадміністрація, Національна ТРК України та інші.


Залишити відповідь

Next Post

У Львові пройде перший в Україні міжнародний конкурс контрабасистів

З 6 до 11листопада 2013 року у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка проходитиме музичний конкурс ««GOLDEN BASS». Мета конкурсу – виявлення і підтримка найобдарованіших молодих музикантів світу, розкриття їх творчої індивідуальності та виконавської майстерності у жанрі контрабасового виконавства, обмін сучасним досвідом у методиці викладання контрабасу, пропаганди академічного мистецтва. […]